DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Vážení rodiče a kamarádi,

do této složky Vám budeme vkládat náměty pro práci doma.

Vážení a milí rodiče předškoláčků,

vzhledem k okolnostem vás oslovujeme tímto způsobem. Naším záměrem není vás prostřednictvím distanční výuky zahltit množstvím úkolů, které musíte bezpodmínečně splnit. Těmito úkoly bychom vám rády byly nápomocny tak, aby váš předškolák či vaše předškolačka byl/a na vstup do školy dobře připraven/a.

Jsme si vědomy, že mnozí máte doma ještě další dítě školou povinné, se kterým se musíte učit, či pracujete z domova a krom toho musíte také zajistit chod domácnosti.

Třebaže všechny „zavěšené úkoly“ vaše dítě rozvíjejí, není třeba je všechny splnit do puntíku. Nabízíme širší výběr úkolů, vztahujících se k tématu, ze kterého si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Důležité je, aby byl splněn hlavní cíl (uveden v úvodu), ostatní úkoly můžete či nemusíte využít pro zabavení dětí. Kromě toho tam máte také uvedeny zajímavé odkazy na videa související s tématem.

Všechny splněné úkoly si zapisujte - např. pátek 23.10.2020 - četba pohádky na téma......+ po poslechu vyprávění, o čem pohádka byla. Totéž u básniček, které budeme v MŠ opakovat. Zároveň si do jedněch desek dávejte pracovní listy, které děti splnily. Toto vše si přinese Vaše dítě po nástupu do MŠ v jedněch deskách opatřené jménem. Snažili jsme se, aby učení probíhalo formou hry a abyste si u nich užili i zábavu. Děkujeme a těšíme se na osobní setkání.

ÚKOLY PRO DĚTI A RODIČE